(044) **-**-***
 
(044) **-**-***
 
e-mail: info@nevo.com.ua
пн-пт: с 900 до 1800

 Сучасні кольорові лазерні принтери та лазерні монохромні принтери -- це достатньо надійні пристрої, які не потребують частого обслуговування. Майже всі механізми та блоки лазерного принтера мають високий ресурс роботи. Однак у принтерах є і так звані, швидкозношувані деталі, тобто деталі, втрачають свій ресурс через постійне тертя з поверхнею аркуша паперу. Це ролики захоплення і протяжки листа, фотобарабани, термоплівка або тефлоновий вал, прес-вал і ін. Оскільки перераховані деталі чутливі до механічних впливів, необережне поводження користувача з принтером (часто це неправильне видалення застряглого паперу і потрапляння скріпок та іншого в принтер) може привести до виходу деталей з ладу.

 У кольорових і високошвидкісних монохромних принтерах виробники реалізують ідею «самообслуговування». Тобто всі основні швидкозношувані деталі укладені в єдині блоки: драм-юніт, вузол фіксації, вузол переносу та інші, які користувач може легко замінити самостійно.

   Наш сервіс-центр пропонує регламентне сервісне обслуговування лазерних принтерів, яке включає:

  • Щомісячні (щоквартальні) виїзди / ремонти інженера на профілактику принтера. Чистка оптики, вузлів подачі паперу, бункера відпрацювання, редукторів. Налаштування апарату по режимах: економії енергії, економії тонера, щільності зображення.
  • Позапланові виїзди / ремонти по проблемі, що виникла в процесі експлуатації апарату.
  • 5% знижку на витратні матеріали і ЗІК.
  • Доставку витратних матеріалів і ЗІК.
  • Консультації Замовника.
  • Обслуговування Вашої організації проводиться постійно одним і тим самим інженером (інженерами).

 Як показує практика такі проблеми, як: брудні копії, перевитрата тонера, часте застрягання паперу, а також ряд інших несправностей вирішуються шляхом проведення кваліфікованої профілактики копіювального апарату (ксерокса).

Фахівці нашої компанії виконають діагностику, профілактичні роботи та ремонт будь-якого ступеня складності копіювальних апаратів таких фірм виробників: CANON, HP, KYOCERA, SHARP, RICOH, XEROX (RX), OLIVETTI и др.