Домофонія

Хмарна домофонія та контроль доступу від New Evolution, це найсучасніші рішення з найбільшим функціоналом і гарантованою якістю роботи.

 • все у одному застосунку в смартфоні
 • найбільша функціональність
 • надійність та зручність використання
 • все завжди під контролем, де би Ви не знаходились
 • обладнання преміум класу
 • швидка та зручна підтримка
 • офіційна підтримка від виробника
На відміну від простих аналогових чи IP систем домофонії та контролю доступу ми використовуємо найсучасніші хмарні технології.

Akuvox Cloud - це спецiалiзована хмарна інтерком-система, створена для легкого і зручного контролю домофонної мережі через смартфон, без обмежень за часом і місцем роботи.

Хмарне рішення Akuvox дозволяє об'єднати в єдину абонентську мережу викличні панелі, інтерком-монітори і мобільний додаток Akuvox SmartPlus.

Інтегрована в хмарний портал Akuvox Cloud система управління і особисті кабінети користувачів забезпечують єдину систему контролю доступу з детальним контролем кожного пристрою і користувача в системі. Крім цього, Akuvox Cloud виступає в ролі хмарного сховища фотоматеріалів дзвінків, що виконуються з вашої панелі.

Akuvox Cloud є готовим рішенням, що швидко впроваджується. Пристосовано для використання в житлових комплексах, котеджних містечках, а також приватних будинках, офісах, підприємствах, паркінгах і будь-яких об’єктах, що потребують контролю доступу та/або інтерком зв’язку. Для його запуску в роботу буде потрібно тільки активація сервісу Akuvox Cloud і доступ в інтернет для всіх абонентських пристроїв.

Akuvox Cloud - це власна розробка компанії Akuvox, завдяки чому досягається 100% інтеграція всіх моделей викличних панелей і інтерком-моніторів бренду. Не важливо що це - проста «аудіо кнопка» з динаміком або ж повнофункціональна інтерком-панель. Чим більше функції у панелі, тим більше буде доступних функції і в Akuvox Cloud. Всіма функціями можна буде керувати через мобільний додаток SmartPlus.

Важливе уточнення для користувачів пристроїв під управлінням iOS - доступ по NFC на даних пристроях не підтримується в зв'язку з обмеженнями, встановленими компанією Apple. Для зручного використання рекомендовано придбати NFC-мітку.

З Akuvox Cloud ви можете використовувати всі функції домофона і системи контролю доступу:
 • Використовувати камеру домофона в якості датчика руху;
 • З телефону відповідати на дзвінки зроблені з панелі чи навпаки подзвонити на викличну панель;
 • Відкривати і закривати двері на будь-якій дистанції, зі свого смартфона;
 • Створювати тимчасові ключі для проходу гостей або кур'єрів;
 • Створювати систему екстрених повідомлень Push на різні події;
 • Система автоматично робить фото ваших гостей і зберігає дані до 30 днів - так ви завжди будете знати, хто до вас приходив, навіть коли вас немає вдома;
 • Збереження історії дзвінків, приходу і відходу гостей, сповіщень, дій в акаунті;
 • Використовувати камеру і мікрофон домофона для фіксації того, що відбувається з можливістю підключення до системи відеоспотереження;
 • Можливо використовувати систему для зручного доступу до ліфтів, шлагбаумів, воріт і інших спеціалізованих приміщень.
Єдина умова для впровадження Akuvox Cloud: на об’єкті установки інтеркома необхідний доступ до мережі Інтернет і живлення 220В.
Відеоролик, який пояснює переваги хмари від Akuvox:
Універсальність застосування
Оскільки хмарна домофонія Akuvox включає в себе найбільший функціонал, безліч найсучасніших технологій і представлена широким спектром обладнання, є можливість інтегрувати її на будь-яких об’єктах з можливістю розширити або замінити існуючі системи контролю доступу.
Багатоквартирні будинки
Спрощення роботи консьєржів або охорони, фіксація всіх подій і додатковий контроль проходу.
Закриті двори і території
Зручний доступ до території, зонування доступу, контроль доступу одним пристроєм.
Котеджні містечка
Зручність контролю проходу або проїзду мешканців та гостей на закриту територію містечка. Власники помешкань можуть віддалено керувати воротами чи хвіртками з будь-якого місця. Можливо інтегрувати з системою для кожного будинку в містечку і Ви отримуєте зручне керування власними і загальними проходами в одному застосунку на телефоні.
Офісні будівлі і приміщення
Системи з розпізнаванням обличчя і контролем температури тіла значно доповнюють функціонал систем контролю доступу. А доступ за QR-кодом дозволить видавати тимчасові перепустки для відвідувачів чи обслуговуючого персоналу.
Великі та малі підприємства
Інтеграція з системами охорони, контролю доступу та обліку робочого часу.

Відео вічко, яке завжди у Вас в кишені

Хочете завжди знати хто до Вас приходив і контролювати, що відбувається перед дверима Вашої оселі? Необхідно посилити захист від крадіїв? Рішення є! Виклична панель Akuvox E12 з хмарною домофонією Akuvox! Виклик на застосунок у смартфоні в будь-якій точці світу. Детекція руху і сповіщення про це, допоможуть захистити Вашу оселю у будь-який час. Використання найновітніших технологій, надійність, простота у встановлені та використанні робить дану систему найоптимальнішою на ринку систем домофонії.
ЗАПИТАТИ У ПРОФЕСІОНАЛІВ
провулок Радищева 18, поверх 2, офіс 6
Київ, Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сплата за послуги:

Сплата за послуги
Введіть ваш телефон
Введіть ваш email
Invalid Input
© Компанія "New Evolution".